• Soort
  • Categorie
  • Dag
Alle maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
08:00 - 09:10Vrijzwemmen (baantjes zwemmen) (Zwembad)Zwembad
08:00 - 22:00Openingstijden Fitness (Fitness)Fitness
09:00 - 10:00Senioren Fitclub (Fitness)Fitness
09:00 - 10:00Bodyvive (Studio 1)Studio 1
09:15 - 10:15Yin Yoga (Body&Mind)Body&Mind
09:15 - 10:00Aqua Tai Chi (vervalt eenmalig op dinsdag 23 april) (Zwembad)Zwembad
10:15 - 10:30Buikspierkwartier (Fitness)Fitness
10:15 - 11:00Hydro Therapie (Zwembad)Zwembad
10:30 - 11:00Circuit Training (Fitness)Fitness
10:30 - 11:30Aerial Yoga 4-weekse workshop (2,9,16, 23 april) (Body&Mind)Body&Mind
11:00 - 11:45Aquarobics (Zwembad)Zwembad
11:50 - 15:35Vrijzwemmen (baantjes zwemmen) (Zwembad)Zwembad
15:45 - 17:15Zwem ABC Survival (Zwembad)Zwembad
16:00 - 17:00KidsFit (8 - 12 jaar) (Studio 1)Studio 1
17:00 - 18:00Fitness Cyclus training (12 - 16 jaar) (Fitness)Fitness
17:00 - 18:00B-vitality Company (Spinning)Spinning
17:15 - 18:00Zwem ABC Survival (versneld) (Zwembad)Zwembad
17:30 - 18:30PlaygroundX (aanmelden via sportivity app) (Playground X)Playground X
18:00 - 19:00Bodybalance (Body&Mind)Body&Mind
18:00 - 19:00Kick&Boks 8-12 jaar (Move2Learn Sporthal)Move2Learn Sporthal
18:00 - 18:55Vrijzwemmen (Zwembad)Zwembad
18:45 - 19:45Spinning (Dinsdag 18:45 start per 02 april om 19:15) (Spinning)Spinning
19:00 - 19:15Buikspierkwartier (Fitness)Fitness
19:00 - 20:00Bodypump (Studio 1)Studio 1
19:00 - 20:15Power Yoga (Body&Mind)Body&Mind
19:00 - 19:45Aqua Power Training (Zwembad)Zwembad
19:00 - 20:15Kickboksen (vanaf 13 jaar) (Move2Learn Sporthal)Move2Learn Sporthal
19:00 - 20:00Start with yoga traject (Start Terneuzen: 02 april Hulst: 04 april) (Studio 2)Studio 2
19:15 - 19:45Circuit Training (Fitness)Fitness
19:15 - 20:15Obstacle run (Outdoor (verzamelen onder de trap))Outdoor (verzamelen onder de trap)
19:45 - 20:00Buikspierkwartier (Fitness)Fitness
19:45 - 20:45Spinning (Dinsdag 19:45 vervalt per 01 april) (Spinning)Spinning
19:45 - 20:15Floatfit (Zwembad)Zwembad
20:00 - 20:30Playground Short (Playground X)Playground X
20:15 - 21:00Bodydance (start vanaf dinsdag 02 april om 20:00) (Studio 1)Studio 1
20:15 - 21:15Hatha Yoga (Body&Mind)Body&Mind
20:15 - 21:45Verdiepingstraject Yoga (besloten groep) (Studio 2)Studio 2
20:20 - 21:45Vrijzwemmen (baantjes zwemmen) (Zwembad)Zwembad