Corona maatregelen (4/11)

*Nieuwsbrief 4/11

Beste Bodyliners,

Gisteren dinsdag (3/11) maakte de overheid nieuwe maatregelen voor de komende 2 weken bekend. Daarbij werden wij enigszins verrast. Natuurlijk zijn wij enorm blij dat wij open mogen blijven, maar er zijn een aantal trainingsvormen (bijvoorbeeld groepslessen) die wij voor de komende twee weken niet (in de vertrouwde omgeving) mogen aanbieden. Wij willen jullie blijven motiveren om in beweging te blijven. Daarom gaan wij de groepsleszalen herinrichten tot fitnessruimtes waar je individueel kan trainen. In deze nieuwsbrief lees je terug hoe wij komende 2 weken met elkaar kunnen sporten. 

Periode: 
De overheid heeft besloten deze periode vast te stellen op exact 2 weken, waarna wij automatisch weer over gaan op de manier waarop wij nu werken.
Hoe zien de komende weken eruit? Wij hebben 2 dagen nodig om alle veranderingen door te voeren. Alle activiteiten die niet veranderen laten wij komende dagen gewoon door gaan. Maar activiteiten zoals groepslessen en live lessen zullen pas vanaf zaterdag (7/11) starten. Per onderwerp in deze nieuwsbrief staat de desbetreffende tijdsperiode vermeld. 

Fitness, kracht-, senioren- en circuittraining: 
Voor de gewone vrije fitness en krachttraining verandert er niets. Het onderdeel circuittraining vind je vanaf nu onder "fitness", met behulp van stuurkaarten kan je hier individueel trainen. Senioren training zal op dezelfde tijd plaatsvinden als voorheen, er kan dan individueel getraind worden. Een trainer zal aanwezig zijn voor aansturing. 
Periode: donderdag 5 t/m vrijdag 20 november.
ABC en junior zwemlessen: 
Helaas zijn, ondanks alle eerdere berichtgevingen, zwemlessen voor de komende 2 weken niet toegestaan. 
Periode: donderdag 5 t/m woensdag 18 november.
Yoga, Body Balance, Pilates, Bodytone en Dance: 
Deze (groeps)lessen mogen wij op dit moment niet in onze clubs aanbieden.
Daarom gaan wij deze komende weken via live stream geven!
Hoe werkt dit? De live lessen worden aangeboden via Facebook*. Wij hebben voor Terneuzen, Oostburg en Hulst één rooster. Dit aangepaste rooster vind je vanaf vrijdag 6 november terug op onze website. 
*Indien je geen Facebook account hebt kan je verschillende lessen in ons Bodyline Journal of Youtube kanaal volgen. 
Periode: zaterdag 7 t/m vrijdag 20 november


ABC en junior zwemlessen: 
Helaas zijn, ondanks alle eerdere berichtgevingen, zwemlessen voor de komende 2 weken niet toegestaan. 
Periode: donderdag 5 t/m woensdag 18 november.

Yoga, Body Balance, Pilates, Bodytone en Dance: 
Deze (groeps)lessen mogen wij op dit moment niet in onze clubs aanbieden.
Daarom gaan wij deze komende weken via live stream geven!
Hoe werkt dit? De live lessen worden aangeboden via Facebook*. Wij hebben voor Terneuzen, Oostburg en Hulst één rooster. Dit aangepaste rooster vind je vanaf vrijdag 6 november terug op onze website. 
*Indien je geen Facebook account hebt kan je verschillende lessen in ons Bodyline Journal of Youtube kanaal volgen. 
Periode: zaterdag 7 t/m vrijdag 20 novemberSpinning:
In de spinning ruimte in Hulst en Terneuzen kan je net als in de fitness zelfstandig trainen. Je schrijft je ook nu weer in voor een specifiek uur, wij zorgen voor de muziek en een "stuurkaart" waarmee je zelfstandig kan trainen. Tevens liggen er matjes en gewichtjes indien je extra oefeningen wilt doen. Wij hebben een nieuw rooster gemaakt met ruime trainingsmogelijkheden. Je vindt dit rooster vanaf 6 november terug op onze website. 
Periode: zaterdag 7 t/m vrijdag 20 november

Les Mills lessen (zoals Bodypump en Bodyattack): 
In de groepsles ruimte in Terneuzen en Hulst hebben wij een circuitopstelling gemaakt. Hier kan je zelfstandig pumpen in combinatie met cardio uit de attack. Je schrijft je in voor een specifiek uur. Wij zorgen voor muzikale ondersteuning, materialen in circuitopstelling en een "stuurkaart". Wederom hebben wij een nieuw rooster gemaakt met ruime trainingsmogelijkheden. Dit aangepaste rooster vind je vanaf 6 november terug op onze website. 
Periode: zaterdag 7 t/m vrijdag 20 november

TIP: De Les Mills "At Home Workouts" zijn vanaf vandaag terug beschikbaar.
Via deze link heb je (zonder registratie) toegang tot ongeveer 100 (korte) workouts en oefeningen. 

GLI, events, Playground, Vrijzwemmen, therapie-, water- en overige groepen
De GLI groepen kunnen doordat het therapie groepen zijn gewoon doorgaan.
Voor de events groepen hebben wij in Terneuzen de sporthal op tijden ingedeeld, hier kan je op dezelfde wijze trainen als uitgelegd onder het kopje "Les Mills lessen". Ook bootcamp sporters en andere die graag gevarieerd trainen kunnen hier gebruik van maken. In Hulst en Oostburg vragen wij de events groepen een andere training te kiezen.

De Playground lessen worden zoals de "Les Mills lessen" vervangen door individueel trainen in de ruimte. Voor de vrij zwemmers en de watergroepen kunnen wij de keuze uit alle andere manieren van bewegen aanbieden. Wij hopen je te mogen verwelkomen in bijvoorbeeld onze fitnessruimte. Indien jouw training of groep niet benoemd is hopen wij dat je aansluiting vindt bij één van de vernoemde activiteiten of trainingen.
Periode: zaterdag 7 t/m vrijdag 20 november


Extra aandacht voor de huidige maatregelen
Je dient te allen tijde bewust te zijn van en te houden aan de huidige maatregelen. Respecteer deze om voor jezelf en je medesporters een zo veilig mogelijke sportomgeving te behouden. 
- Voor iedere activiteit dien je een plaats te reserveren in de Sportivity App. 
- Behoud te allen tijde 1,5 meter afstand van elkaar
- Was en reinig je handen regelmatig
- Reinig de sportmaterialen en toestellen die je gebruikt
- Blijf thuis bij enige aanwezigheid van Covid-19 gezondheidsklachten
Ook wij realiseren ons dat dit een hele aanpassing is. Desondanks zijn wij blij dat wij open blijven en de nieuwe maatregelen van korte duur zijn. Wij willen je zoveel mogelijk aanmoedigen om gebruik te maken van deze periode en andere activiteiten of trainingen uit te proberen. 

Natuurlijk staan wij open voor vragen en feedback. 
Je kan ons telefonisch bereiken (Terneuzen: 0115-697773 / Hulst: 0114-321252) of één van onze baliemedewerkers aanspreken.  

Blijf gezond, blijf in beweging, werk aan je immuniteit. 
Samen verslaan we Covid-19. Tot snel in onze clubs! 

Het Bodyline team 
Cookie instellingen